Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178753

Arvutiala kutseõpetaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Infotehnoloogia valdkonna kutseõpetaja peamiseks töö sisuks on kontaktundide andmine õpilastele nii . Lisaks iseseisva töö määramine ja kontrollimine ning hindamine

Ootused kandidaadile

Vastavalt kutseõpetaja kvalifikatsiooninõuetele peab kandidaadil olema kesk-eri või kõrgem erialane haridus ning läbitud 320 t pedagoogilised kursused,. Viimane võib toimuda peale tööle asumist.

Ettevõtte pakkub täistööajaga tööd, 56 p tasustatud puhkust , valdavalt suvel. Kaasaegne töökeskkond. Võimalus koolituseks ja enesearenguks,

Tööpakkumise number
#178753