Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #219340

Arvuti kursuse lektor

CVKeskus.ee klient
Hiiumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Arvuti algõppe kursused.
6 akadeemilist tundi päevas.
Läbiviimine toimub tööpäevadel, 5 korda nädalas.
Kokku kursuse kestus on 80 tundi.

Ootused kandidaadile

Kõrg- või kutseharidust (informaatika / infotehnoloogia /pedagoogika haridus)
või
pedagoogika / informaatika õpetaja / infotehnoloogia õpetaja kursuste läbimise tunnistust (kõrghariduse omandamist võimaldavas õppeasutusest).

Haridus peab olema lõpetatud. On vajalik tõendav dokument.

Ettevõte pakub

häid töötingimusi
head kogemust
palju huvitavaid ülesandeid ja väljakutseid
võimalust rakendada oma oskusi ja teadmisi

Lisainfo

Eesti keelsed grupid: Jõhvi või Kohtla-Järve, Kärdla, Antsla, Võru, Viljandi, Rakvere, Kuressaare, Rapla, Valga, Tõrva, Põlva, Haapsalu, Lihula, Pärnu, Tallinn, Tartu.

Vene keelsed grupid: Narva, Jõhvi või Kohtla-Järve, Kiviõli, Sillamäe, Valga, Pärnu, Talllinn.

Tööpakkumise number
#219340

Asukoht:
Hiiumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
11. märts 2011
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2011

Korraldame arvuti algõppe koolitused üle Eesti. Otsime iga grupile lektorit.

Vaata rohkem