Värsked tööpakkumised

Arvuti- ja sidetehnik (Pärnu)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 190952

Tööpakkumise number

190952

Töö kirjeldus

  • arvutikasutajate pöördumiste vastuvõtmine, registreerimine ning nende operatiivne lahendamine või selle korraldamine;
  • arvutikasutajate nõustamine, abistamine ja juhendamine;
  • arvutikasutajate infokommunikatsioonitehnoloogia-, side- ja muude elektroonikaseadmete riist- ja tarkvara tehniline haldamine osakonna tegevuspiirkonnas;
  • hallatavate seadmete seadistamine, hooldamine ja remontimine ning vigade ja tõrgete operatiivne kõrvaldamine;
  • süsteemse- ja üldotstarbelise tarkvara paigaldamine tööjaamadesse;
  • osalemine töökohtade riist- ja tarkvaraliste arendusprojektide realiseerimisel;
  • osalemine valvegraafikus.

Nõudmised kandidaadile

  • keskharidus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus vähemalt kesktasemel;
  • B-kategooria autojuhiloa omamine;
  • väga hea arvuti kasutamise oskus, teadmised arvutite riistvarast, arvutivõrkudest ja võrguseadmetest;
  • telefoni- ja raadioside põhimõtete tundmine;
  • väga hea suhtlemis- ja koostööoskus;
  • kohusetunne ning otsustus- ja vastutusvõime, sh iseseisvus otsuste vastuvõtmisel;
  • stressitaluvus ja võime töötada pingelises olukorras;
  • süsteemus ja metoodilisus ning nende iseseisva rakendamise oskus.

Kasuks tuleb:
  • haridus ja/või töökogemus infotehnoloogia ja/või telefoni- ning raadioside valdkonnas;
  • vene keele oskus kõnes;
  • Linux operatsioonisüsteemide tundmine.

Pakume Sulle huvitavat ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis, sõbralikku töökollektiivi, kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda ning võimalusi õppimiseks ja enesearendamiseks.

Lisainfo

Töökoht asub Pärnus.

Lisainfo tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 2008 (Vardo Mändla, Edela regionaalosakonna juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 6321 (Liis Viksne, personali ekspert).

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
21. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2010

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus on Siseministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on ministeeriumi ja tema valitsemisala sisejulgeoleku tagamiseks vajalike infokommunikatsioonitehnoloogia valdkonna teenuste osutamine ja selleks vajalike arendus- ning haldusprotsesside korraldamine ja koordineerimine.