Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54686

Arvete väljastaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Arvete väljastaja vastutab kiire ja täpse arvete koostamise, muutmise ja väljatrüki eest AS Balbiino kaasaegses logistikakeskuses.
Tööpäev algab kell 16.00 ning kestab kuni kõikide vajalike arvete väljastamiseni – talveperioodil on töömaht ca 20 tundi nädalas ning suveperioodil 40 tundi nädalas.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat tunneb ennast koduselt arvuti taga, on täpne ja kohusetundlik ning ei pelga õhtuseid töötunde.

Ettevõte omalt poolt pakub toredat kollektiivi, kaasaegset töökeskkonda ning töötasu 45 krooni tunnis.

Tööpakkumise number
#54686