Värsked tööpakkumised

Arvete sisestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 60985

Tööpakkumise number

60985

Töö kirjeldus

  • Kaubaarvete sisestamine raamatupidamisprogrammi Eeva
  • Kaubaarve võrdlemine ostutellimuse ja vastuvõetud kauba kogustega
  • Vigade selgitamine ja lahendamine
  • Dokumentide õigeaegne sisestamine ja nõuetekohane registreerimine

Nõudmised kandidaadile

  • Vähemalt keskharidusega
  • Kõrge rutiinitaluvusega
  • Hea arvutioskusega

Ettevõte pakub

  • arenemisvõimalust
  • meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda
  • tööle vastavat tasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
26. märts 2006
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2006

Andrico OÜ on 1993. aastal asutatud hulgikaubandusega tegelev ettevõte.
Tootevalikusse kuuluvad eelkõige elektroonilise meelelahutusega seonduvad tooted:
Mängukonsoolid, arvuti- ja konsoolimängud, tarvikud ja lisaseadmed mängudele, arvuti lisatarvikud, muusika ja multimeedia.
Andrico OÜ omab sidemeid paljude ülemaailmse levikuga meelelahutustarkvara tootjatega ning on ka mitmele neist ainuesindajaks Eestis.
Me pakume oma klientidele suurimat ja parimat valikut elektroonilist meelelahutust.
Aastast 2004 alustas Andrico eestikeelsete arvutimängude tootmist ning pideva innovaatilise tegutsemisega oleme kasvanud Eesti suurima valikuga täielikult lokaliseeritud arvutimängude müüjaks.