Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #211616

Arvete sisestaja, assistent- ajutine töökoht!

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mustamäel asuvasse NTM Baltic OÜ kontorisse vajatakse ajutiselt, haige oleva töötaja äraoleku perioodiks inimest, kes on kokku puutunud arvete sisestamisega, raamatupidaja abi tööga. Töö asukoht on Mustamäel, Kullo huvikeskuse vastas asuvas ettevõtte kontoris.
Tööaeg on 08.00-16.30 või ka muul kokkuleppel, näiteks osalise tööajaga.

Ootused kandidaadile

* Valmidus töötada lühiajaliselt, töötaja ajutisel äraolekul;
* Eelnevat kogemust arvete sisestamisel;
* Exceli programmi tundmine;
* Kohusetundlikkus, usaldusväärsus.

Ettevõte pakub

* Võimalust pakkuda ajutist tööd;
* Meeldivaid kaastöötajaid;
* Tööks vajalikke töövahendeid.

Tööpakkumise number
#211616

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: Alates 50 €/tunnis
Kuulutus aegub:
11. november 2010
Kuulutus sisestati:
8. november 2010

Personalipunkt Extra OÜ on personali rendi ja -vahendusega tegelev ettevõte. Meie kliendiks on tööstusettevõte NTM Baltic OÜ.

Vaata rohkem