Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61839

Arvestusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kelle ülesandeks on toitlustuse valdkonna müügi- ja osturaamatupidamine, toetades juhte toitlustusüksuste tegevuse planeerimisel ja kontrollimisel ning varustades neid operatiivse juhtimisinformatsiooniga. Kindlustada ka kaupade liikumise arvestust toitlustusüksustes.

Vastutusalad on:
* Toitlustuse müügitulemuste analüüsimine, andmete õigsuse kontrollimine ja võrdlemine
* Kaupade liikumise arvestuse korraldamine
* Kaubakulude arvestuse täpne ja tähtaegne korraldamine
* Müügiraamatupidamine toitlustus-ja krediitkaardiarvete osas
* Toitlustuse ostuarvete raamatupidamine.

Ootused kandidaadile

* Erialast haridust või selle omandamist
* Eelnevat raamatupidamistöö kogemust
* Korrektsus ja vastutustundlikkus nii asjaajamises kui suhtlemises
* Iseseisvust ja head rutiinitaluvust
* Arvutikasutamise oskus
* Eesti keel kõrgtasemel, inglise keel suhtlustasandil ja vene keel tuleb kasuks.

* Huvitavat ja väljakutseterohket tööd rahvusvahelises ettevõttes
* Kaasaegseid töötingimusi
* Sõbralikku kollektiivi
* Ettevõttes kehtivaid soodustusi.

Tööpakkumise number
#61839