Värsked tööpakkumised

Arvestusosakonna spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 209553

Tööpakkumise number

209553

Töö kirjeldus

ametikoha põhiülesandeks on vanglas kinni peetavate isikute arestimajadesse ja kohtuistungitele toimetamise ning vanglatesse ümberpaigutamiste planeerimine, juriidilise posti käsitlemine ja kannete tegemine registritesse.

Nõudmised kandidaadile

- sisekaitseline kõrgharidus
- kõrge moraalitunnetus ja laitmatu minevik
- eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus suhtlustasemel
- head suhtlemisoskus, konfliktide lahendamise ja enesekehtestamise oskus
- head tervislik seisund ja füüsiline vorm.
Kandidaatidele esitatavad nõuded on toodud justiitsministri 10.04.2003 määruse nr 29 „Vanglaametnike ametiastmete atesteerimisnõuded“ 3. peatükis.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- Töötasu erialase hariduse olemasolul alates 12 750 kroonist
- võimalust osaleda Eesti ühe nüüdisaegseima sisejulgeolekuasutuse arendustegevuses
- riigiteenistuja kindlat töökohta ja stabiilset sissetulekut
- avalikust teenistusest tulenevaid soodustusi
- pingelist, väljakutseid pakkuvat ja põnevat tööd
- häid enesearendamise ja – täiendamise võimalusi
- sportimisvõimalusi

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
5. november 2010
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2010
Brutopalk:
Alates 12750 EEK kuus

Tartu Vangla

Tartu Vangla on Justiitsministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mis viib täide vabadusekaotust ja eelvangistust ning korraldab kriminaalhooldust.