Värsked tööpakkumised

Arvestus- ja režiimiinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 187683

Tööpakkumise number

187683

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö ülesanneteks on soojuselektrijaama tootmistegevuse ja – protsesside prognoosimine, analüüsimine ja aruandlus. Töötad välja ja juurutad majanduslikult efektiivsed ja keskkonnasõbralikud tootmisrežiimid. Teostad perioodilist heitgaaside sisalduse kontrolli ja analüüsi. Osaled seadmete mitteplaaniliste väljalülimiste ning rikete uurimises.

Nõudmised kandidaadile

See töö sobib sulle, kui
• Sul on energeetikaalane või tehniline kõrgharidus
• tunned soojuselektrijaamas kasutatavaid seadmeid ja tehnoloogiaid
• oled iseseisev ja koostöövalmis
• oled hea analüüsioskusega ja õpid kiiresti
• oskad töötada exceliga
• valdad eesti ja vene keelt, inglise keele oskus tuleb kasuks

Kasuks tuleb kogemus soojusenergeetika vallas ning
teadmised kvaliteedijuhtimise ja keskkonnakaitse alal

Ettevõte pakub

Sind ootab:
• huvitav ja vastutusrikas töö
• professionaalne ja toetav meeskond
• erialased koolitused ja väljaõpe
• võimalus karjääriks Eesti Energia kontsernis
• Eesti Energia spordiklubi tegevused ja suurettevõtte hüvepakett

Kui soovid lisainfot, vastab Sinu küsimustele Nadežda Dementjeva, tel 71 53 252

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
11. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
26. november 2009

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Iru Elektrijaam on elektri- ja soojusenergia koostootmisjaam, mis varustab soojusega Tallinna ning Maardu linna. Jaam on suurim soojusenergia tootja Eestis.