Värsked tööpakkumised

Arvesisestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 115147

Tööpakkumise number

115147

Töö kirjeldus

saatedokumentide alusel kauba vastuvõtt,
saatedokumentide vastavuse kontroll raamatupidamise nõuetele,
kontrollitud kauba arvele võtmine IT-süsteemis.

Nõudmised kandidaadile

hea eesti keele oskus,
keskharidus.
SOBIV kandidaat on:
organiseerimisvõimeline ja koostöövalmis,
korrektne, vastutustundlik ja tasakaalukas,
hea suhtlemis- ja väljendusoskusega.

Anna oma panus Eesti kõige kiiremini areneva ettevõtte laienemisse, millega kaasnevad huvitavad väljakutsed ning võimalus eneseteostuseks. Pakume Sinu pingutusi ja töötulemusi arvestavat konkurentsivõimelist palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2007

on kiiresti arenev, kaasaegse kontseptsiooniga ehitus-, kodu- ja aiakaupade jae- ja hulgimüügiga tegelev kauplusekett.

Kui otsid head töökohta ning tahad oma teadmisi täiendada ja teistega jagada, siis oled Sina, see keda ootame oma professionaalsesse ja sõbralikku kollektiivi.