Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #216054

ARVELDUSSÜSTEEMIDE SPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Arvelduste valdkonna arendusprojektides osalemine (ESTA, TARGET2, STEP2)
  • Pangasiseste ja -väliste arvelduskanalite sujuva toimimise korraldamine
  • Koostöö kliiringkeskustega
  • Arveldussüsteemide majanduslik ja tehniline analüüs

Ootused kandidaadile

  • Huvi valdkonna vastu
  • Teadmised arveldussüsteemide toimimisest
  • Inglise keele oskus kõnes ja kirjas ning vene keele oskus suhtlustasandil
  • Kõrgharidus või selle omandamine
  • Hea loogiline mõtlemine ja analüüsivõime
  • Tugev organiseerimisvõime ja äriline mõtlemine
  • Head suhtlemisoskused
  • Iseseisvus tööeesmärkide täitmisel

  • toetavat keskkonda oma valdkonnas heaks spetsialistiks arenemiseks
  • tööd rahvusvaheliselt arenevas pangas
  • kogu pangagruppi, s.h. välisriikides asuvaid filiaale hõlmavat ametikohta
  • professionaalset rahvusvahelist meeskonda
  • enesearendamise võimalusi

Tööpakkumise number
#216054

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
16. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2011

BIGBANK AS on Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes tegutsev ning Saksamaa ja Austria turul piiriüleseid teenuseid osutav tähtajalistele hoiustele ja tarbimislaenudele spetsialiseerunud pank. Täna on BIGBANK universaalpankade ja liisingfirmade järel Balti riikides üks suurimaid laenuandjaid eraisikutele. Lisainfo www.bigbank.ee

Vaata rohkem