Värsked tööpakkumised

Arveldussüsteemi spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 26841

Tööpakkumise number

26841

Töö kirjeldus

TÖÖ EESMÄRK:

Tagada arveldussüsteemi efektiivne töö, müüdud eetriaja vastavus hinnakirjale ja õigete andmete olemasolu arveldusprogrammis

PEAMISED TÖÖÜLESANDED:

- Perioodilise arveldusega seotud toimingute teostamine

- Uute arvelduskomponentide töötluse programmide loomine ja vajadusel nende edasiarendamine ning testimine

- Raportiteks vajalike toorandmete esitamine andmeaita

- Tugiteenus arveldussüsteemi kasutajatele uute arvelduslahenduste puhul

- Arveldussüsteemiga seotud lahenduste turvariskide hindamine ja minimaliseerimine

- Arveldus- ja teenuslahenduste dokumentatsiooni koostamine

- Osalemine projektides, kus on vajalik arveldussüsteemide know-how

- Roamingtestide kontrollimine arveldustest lähtuvalt

Nõudmised kandidaadile

HARIDUS, OSKUSED JA KOGEMUSED

- vähemalt keskeriharidus (soovitavalt tehniline) või selle omandamine
- eesti keele valdamine
- hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
- kasuks tuleb hea vene ja soome keele oskus
- vähemalt algtasemel Unix/Linux ja SQL
- programmeerimiskogemus
- laialdane kontoritarkvara tundmine

OMADUSED

- positiivne ellusuhtumine
- täpsus ja kiirus
- analüütilisus
- valmidus meeskonnatööks
- algatusvõime
- pingetaluvus
- püsivus
- avatus ja teenindusvalmidus

huvitavat tööd kaasaegses ja väga kiiresti arenevas valdkonnas tegutsevas tugeva firmakultuuriga organisatsioonis, mis on osa rahvusvahelisest kontsernist Elisa Communication, eneseteostusvõimalusi koos noorusliku ja professionaalse meeskonnaga.

Lisainfo

Saada oma CV ja avaldus koos palgasooviga CVKeskuse kodulehe kaudu. Palun vasta kindlasti ka meie kolmele küsimusele. Sinu andmeid ootame hiljemalt 8. veebruaril.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2004
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2004

Radiolinja Eesti AS on 1994. aastal asutatud mobiilsideteenuseid pakkuv erafirma, mis kuulub rahvusvahelisse kontserni Elisa Oyj.
Atraktiivsel telekommunikatsiooniturul on Radiolinja Eesti tuntud kui usaldusväärne partner, mis peegeldub klientidele meie dünaamilises arengustrateegias, kliendikeskses teeninduses, paindlikus hinnapoliitikas ning sidevõrgu pidevas edasiarendamises. Koostöös maailma juhtiva mobiilsideoperaatoriga Vodafone pakume mobiilteenuseid nii siinsel kui rahvusvahelisel turul. Vajame oma meeskonda arenemisvõimelisi inimesi, kes tahavad koos meiega kirjutada oma nime Eesti telekommunikatsiooni ajalukku.