Värsked tööpakkumised

Arveldusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 229324

Tööpakkumise number

229324

Töö kirjeldus

Jaeäri müügi ja teeninduse üksuse meeskonna arveldusspetsialistina on Sinu töö sisuks arvete koostamine, pangalaekumiste töötlemine ning klientide asjatundlik nõustamine arveldusküsimustes.

Nõudmised kandidaadile

See töö on Sulle sobiv väljakutse, kui:
• omad või omandad rakenduslikku kõrgharidust (soovitavalt majandusalast)
• armastad nii andmebaasidega töötamist kui ka klientidega suhtlemist
• valdad kõrgtasemel eesti ning suhtlustasemel vene keelt
• orienteerud hästi arvudemaailmas
• oled tööülesannete täitmisel kiire ja täpne

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• põhjalikku tasuta väljaõpet ja tööalaseks arenguks vajalikke täiendkoolitusi
• asjatundlikke ja toetavaid kolleege
• võimalust osa saada töötajale pakutavatest soodustustest ja toredatest ühisüritustest; tervise eest hoolitsemiseks saad liituda Eesti Energia spordiklubiga

Lisainfo

Otsime Jaeäri müügi ja teeninduse üksuse meeskonda üle Eesti arveldusspetsialiste.

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. juuni 2011
Kuulutus sisestati:
25. mai 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Jaeäri on Eesti Energia kontserni klienditeenindusüksus, kus töötab kokku üle 1700 töötaja. Meie ülesandeks on klientidele elektrienergia, võrguteenuse, telekommunikatsiooniteenuse ja energiaga seotud lisateenuste müümine.