Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63618

Arveldussektori juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Arveldussektori juhataja töö peamine eesmärk on tagada klientide rahulolu arveldusküsimustes, motiveeritud meeskond ja hästi toimiv töökorraldus

  • meeskonna juhtimine ja arendamine ning tööde organiseerimine
  • kolleegide nõustamine, juhendamine ning koolitamine arveldusküsimustes
  • osalemine ettevõtte arveldusprotsessi arendamises ja aasta eesmärkide püstitamisel
  • arveldustöö igapäevane korraldamine, jälgimine ja analüüs Tallinn-Harju piirkonnas
  • arveldusega seotud erijuhtumite lahendamine

Ootused kandidaadile

  • majanduslik kõrgharidus ning vähemalt kaheaastane töö- ja inimeste juhtimise kogemus raamatupidamise või arvelduse valdkonnas
  • initsiatiivikus ja oskus inimesi motiveerida
  • süsteemne mõtlemine, otsustusjulgus, täpsus, valmisolek intensiivseks tööks
  • hea arvuti kasutamise oskus lõppkasutaja tasemel (MS Word, Excel).
Kasuks tuleb:
  • SQL-i kasutamise kogemus

  • arendavat ja vastutusrikast tööd kiiresti arenevas ettevõttes
  • võimalust osaleda ettevõtte arveldusprotsessi arendamises
  • toetavat ja professionaalset meeskonda
  • tööks vajalikku väljaõpet ja täiendkoolitusi

Tööpakkumise number
#63618