Värsked tööpakkumised

Arveldusosakonna juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 173003

Tööpakkumise number

173003

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö eesmärgiks on üksuse juhtimine nii, et arveldusprotsess toimiks ladusalt ja efektiivselt. Eesti Energiale on oluline arvete korrektne genereerimine, nende kiire klientidele edastamine kõige optimaalsemate kanalite kaudu ning maksete tõrgeteta laekumine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame juhti:
• kes oskab kasutada ettevõtte tänaseid tugevusi ja leida uusi võimalusi, et aidata meeskonnal püstitatud eesmärkideni jõuda,
• kelles on südikust viia ellu plaane, julgust võtta vastu otsuseid ja oskust leida lahendusi keerukates olukordades toimetulekuks,
• kellele on väljakutseks laitmatu Eesti Energia arveldusprotsessi tagamine ja selle optimeerimine nii ettevõte kui ka klientide huvidest lähtuvalt.

Töö sobib just Sulle, kui:
• omad majandusalast kõrgharidust,
• Sul on kogemusi inimeste ja arveldusprotsesside juhtimises,
• soovid teha tööd, milles tulemuse saavutamiseks on vaja väga hästi valdkonda tunda ja pidevalt optimeerida,
• oled loov ja näitad üles initsiatiivi,
• Sul on äriline ja süsteemne mõtlemine,
• tunned huvi müügi ja turunduse vastu.

• huvitavat ja vastutusrikast tööd ühes Eesti olulisemas ettevõttes,
• professionaalset ja toetavat meeskonda ligi 8300 oma ala spetsialistist kolleegiga,
• võimalust kaasa rääkida Eesti Energia müügi ja teeninduse arengutes,
• võimalust edasiseks arenguks Eesti Energia kontsernis,
• võimalust osa saada töötajale pakutavatest soodustustest ja toredatest ühisüritustest; tervise eest hoolitsemiseks saad liituda Eesti Energia spordiklubiga.

Lisainfo

Ootame Sinult CV-d koos kaaskirjaga!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2009

Anna oma panus tuleviku energialahendustesse!

Eesti Energia on rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni teeninduseni. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Jaeäri on Eesti Energia kontserni klienditeenindusüksus, kus töötab kokku üle 1700 töötaja. Meie ülesandeks on klientidele elektrienergia, võrguteenuse, telekommunikatsiooniteenuse ja energiaga seotud lisateenuste müümine.