Värsked tööpakkumised

Arveametnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117989

Tööpakkumise number

117989

Töö kirjeldus

• Lao kauba- ja taaraliikumiste sisestamine arvutiprogrammi
• Arvete, komplekteerimislehtede ja saatedokumentide koostamine
• Laodokumentide kontrollimine, paranduste tegemine ja väljatrükkimine
• Laodokumentide korrastamine, säilitamine ja arhiveerimine
• Laoseisu aruannete koostamine

Nõudmised kandidaadile

• väga hea arvutikasutamisoskus (MS Office tavakasutajana)
• väga hea eesti keele oskus
• hea vene kõnekeele oskus
• kiirus, täpsus, hea pingetaluvus
• hea suhtlemisoskus, analüüsivõime

Kasuks tuleb eelnev töökogemus laoarvestuse või raamatupidamise valdkonnas

• asjalikku väljaõpet, sõbralikku kollektiivi ja häid töötingimusi

Lisainfo

Pakume tööd orienteeruvalt 1 aastaks (kuni aug 2008)
Töö toimub vahetustes (ka öötöö).
Töökoht asub meie uues logistikakeskuses Tähtvere külas

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. august 2007
Kuulutus sisestati:
2. august 2007