Värsked tööpakkumised

Arveametnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 57463

Tööpakkumise number

57463

Töö kirjeldus

  • ostuarvete esmane töötlemine
  • saldokinnituste, statistika- ja teiste riiklike aruannete koostamine
  • finantsdokumentide arhiveerimine

Nõudmised kandidaadile

  • algteadmisi raamatupidamisest
  • initsiatiivikust ja kohusetundlikku suhtumist töösse
  • head suhtlemisoskust ja meeskonnatööd
  • avatud suhtumist muudatustele

Tublile kandidaadile pakume võimalusi tööalaseks arengugs. Meie töötingimused on kaasaegsed ning firmakultuur sõbralik. Meie motivatsioonipaketi lahutumatuteks osadeks on:

  • hea töötasu ja preemiasüsteem
  • suvepäevad ja jõulupeod töötajatele ja pereliikmetele
  • peretoetused
  • sportimisvõimalused töötajatele ja pereliikmetele
  • perioodilised tervisekontrollid
  • täiendav kindlustus kõigile töötajatele

Lisainfo

  • Eire Reinsalu, Forest Products Baltikum, Finantsplatvormi juht +372 5048965

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
13. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2006

Stora Enso Timber on rahvusvaheline puidutoodete firma, mis pakub kliendikeskseid lahendusi ehitus- ja puidutööstusele ning puidutoodetega kauplevatele ettevõtetele kogu maailmas.
Stora Enso Timberi aastane netokäive on 1,4 miljardit eurot ning aastane saematerjali tootmisvõimsus 7,4 miljonit m3, sh 2,8 miljonit m3 vääristatud tooteid. Ettevõte annab tööd 4600 inimesele 25 saeveskis ja 22 puidutöötlustehases Euroopas ning Stora Ensole kuuluvates müügi- ja turustusettevõtetes üle maailma.
Stora Enso Timber kuulub ühte Stora Enso kolmest tootealast - metsandustoodete tootealasse.