Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #609728

Aruandeekspert

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aruandeeksperdi ülesandeks on koostada statistilisi aruandeid, suhelda klientidega, koordineerida erinevaid tööprotsesse ning olla mentoriks teistele.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui Sulle meeldib töö numbritega, oskad Excelit ning oled täpne ja korrektne. Kasuks tuleb suhtlemisoskus vene keeles ning meeskonnatööoskus.

Omalt poolt pakume erialast väljaõpet meie ettevõtte enda proffidelt, toredaid ühisüritusi, head meeskonnatööd, hubast töökeskkonda ja ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi.

Tööpakkumise number
#609728

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. november 2019
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2019

A-Tolliagentuur alustas oma tegevust 1996. aastal, kus töötab hetkel üle 40 erineva valdkonna spetsialisti. A-Tolliagentuur osutab seadustest ja määrustest tulenevate kaubavahetusega seotud dokumentide vormistamise teenust Eestis ning Euroopa Liidus. Meie eesmärk on pakkuda igale kliendile kasulikke ja optimaalseid äriteenuste lahendusi.

Vaata rohkem