Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222838

Artist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lavastustes ja showprogrammis ülesastumine näitlejana.

Ootused kandidaadile

aktiivne ellusuhtumine
hea pingetaluvus
hea stressitaluvus
kohusetundlikkus
valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

firmasisest koolitust
häid töötingimusi
huvitavat ja mitmekülgset tööd
kostüüme
meeldivat kollektiivi

Tööpakkumise number
#222838

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
31. märts 2011

CVKeskus.ee klient

Mais avatav ööklubi otsib uusi talente!

Tegemist on showprogrammile keskendunud ööklubiga.

Pakume tööd omanäolistele inimestele ning mees – ja naisartistidele/tantsijatele, mais avatavasse, Tallinna ööklubisse.
Omanäolisuse all peame silmas korpulentsust, väga pikka või lühikest kasvu, maani ulatuvaid juukseid või muud erilist, mida ei peeta klassikaliselt ilusaks, kuid mis lavalaudadel äratab tähelepanu.
See on Sinu võimalus liituda uue ja silmapaistva ööklubi teatritrupiga!

Vaata rohkem

Artist