Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28489

Art Director / Designer

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • luua ja kujundada kunstiliselt ja sisuliselt kõrge väärtusega reklaammaterjali ja disaine (broshüürid, ajalehe-, välireklaamid, internetileheküljed, firmagraafika jne.)
  • tehtud kujunduste saatmine klientidele, ja nendega suhtlemine
  • oma tööde kvaliteedi eest vastutamine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • plussiks tuleb kunstilise kõrghariduse omamine, kuid see pole tingimata vajalik
  • samuti on kasulik reklaami/disaini alane töökogemus
  • kujundusprogrammide tundmine- Photoshop, Freehand, Quark, Indesign, Excel, Word, Flash, Dreamweaver, Corel
  • vajalik hea õppimisvõime, omandamaks tundmatuid programme ning oskus keerulistest tehnilistest olukordadest väljapääs leida
  • kohusetundlikkus
  • keelteoskus: vene, inglise ja soome keelt nii kõnes kui ka kirjas (kasulikud omadused, mille valdamine pole tingimata vajalik)

Ettevõte pakub

  • iseseisev (pisteliselt aruandev) tööstiil
  • paindlik tööaeg (pingelisel perioodil pikemad päevad)

Lisainfo

Katse ajal hinnatakse üldist hakkama saamist tööpingega ja disainide kunstilist ning sisulist kvaliteeti

Tööpakkumise number
#28489