Värsked tööpakkumised

Arstid soomes(15)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 29581

Tööpakkumise number

29581

Töö kirjeldus

HYVINKÄÄ AIKUISKOULUTUSKESKUS otsib professionaalseid arste järgmistesse Soome valdadesse: Hyvinkää, Kerava, Nurmijärvi jaTuusula.

Pakume:
*suurepäraseid töötingimusi kaasaegsetes polikliinikutes
*töötasu 3500-4000 eurot
*tööluba 1 aastaks
*maksukaarti
*Soome isikukoodi
*võimalust teenida lisaks pensioni ka Soomest
*eelnevaidkeelekursusi Tallinnas

Nõudmised kandidaadile

*arstitöö on Sinu kutsumus
*oled lõpetanudTartu Ülikooli arstiteaduskonna
*vestled Soome kõnekeeles
*oled vanusevahemikus 27-50

*Väljakutset töötada teises kultuurikeskkonnas ilusa loodse keskel
*Väärilist sissetulekut
*Põnevaid kogemusi
*Võimalust abistada ka naabervaldade polikliinikuid lisatasu eest.

Lisainfo

Keelekursustele registreerimine algab 1.mail 2004,osavõtust teatada konsultandile RAIVO POMMERILE,e-meil raimo@mail.ee

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. mai 2004
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2004
Brutopalk:
Alates 50000 kuni 60000 EEK kuus

Tööjõu vahendus, personali hindamine ja attesteerimine, teenindusalased koolitused, personalidokumentatsioon, tööanalüüs ja tööga rahulolu uuringud, karjääri planeerimine