Värsked tööpakkumised

Arstid saksamaa haiglatesse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 208890

Tööpakkumise number

208890

Töö kirjeldus

Pakume tööd arstidele (KIRURGID, ANESTESIOLOOGID, UROLOOGID, NEUROLOOGID, ORTOPEEDID JT) Saksamaa haiglatesse.

Nõudmised kandidaadile

Meditsiiniline kõrgharidus
Saksa keele oskus vähemalt B2 level (sooritame keeleteste)

Ettevõte pakub

Majutust
Töökohta moodsates haiglates üle Saksamaa
Tööaeg 40-48 tundi nädalas (maksimaalselt 60 tundi nädalas)
Palka internidele 3200-3600 EUR (lisandub tasu öötundide eest)
Palka spetsialistidele 4500-4800 EUR (lisandub tasu öötundide eest)
Tasuta transporti Saksamaa piires (tööleasumisel majutus hotellis, transfeere haiglatesse, tööle asumisel makstakse tagasi lennupiletiraha)
Dokumentide tõlkimist ja keeletestide läbiviimist tööandja kulul

Lisainfo

Vajalikud dokumendid tööle asumiseks:
Ülikooli diplom (diplom arstiteaduse õppekava läbimise kohta)
Kursuseraamat õppekava loeteluga ja läbitud ainetega (vähemalt 6 a õpinguperiood või 5500 tundi õpinguid)
Euroopa keeleoskuse tunnistus saksa keele taseme kohta vähemalt B2 level (kandidaadid läbivad keeletesti)
Karistusregistri väljavõte
Soovituskiri ühelt tööandjalt

NB! Neid dokumente on vaja kui kandidaat on osutunud valituks. Aitame kõikide dokumentide asjaajamisega.

Asukoht:
Saksamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2010

Personaliotsingufirma Staff Conulting OÜ peamiseks tegevusvaldkonnaks on tööjõu vahendamine Inglismaale ja Saksamaale, peamiselt meditsiini valdkonnas. Tegutseme alates 2006.aastast.