https://www.cvkeskus.ee/28436

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28436

Arstid, farmatseudid, meditsiiniõed

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koostöös Soome personaliotsingufirmaga pakume tööd Soomes arstidele, farmatseutidele ja meditsiiniõdedele.


Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame erialast haridust, eelnevat erialast töökogemust, head soome keele oskust, valmisolekut tööks välismaal.


Ettevõte pakub

Pakume vaheldust ja uusi väljakutseid, korralikku töötasu.


Tööpakkumise number
#28436
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Arstid, farmatseudid, meditsiiniõed
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!