Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176267

Arst verekeskusesse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • doonorite meditsiinilise läbivaatuse ja valiku teostamine ning doonorite nõustamine
  • valdkonna tegevusriskide hindamisel ja maandamistegevuste planeerimisel osalemine
  • doonoritele ohutuse tagamine doonorivere kogumisel ja afereesiprotseduuride teostamisel
  • tagasivaate protseduuriga seotud tööülesannete täitmine
  • töötamine verekeskuses ja doonoripäevade läbiviimise tingimustes

Ootused kandidaadile

  • meditsiiniline kõrgharidus
  • väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
  • arvutikasutamise oskus
  • pingetaluvus, algatus- ja analüüsivõime, meeskonnatööoskus, kohuse- ja vastutustundlikkus, korrektsus, täpsus, koostöövalmidus

  • huvitavat ja arendavat tööd Eesti ühes suuremas tervishoiuasutuses
  • konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#176267