Värsked tööpakkumised

Arst

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118026

Tööpakkumise number

118026

Töö kirjeldus

Pakume tööd arstile, kelle tööülesanneteks on klientide vastuvõtmine, neile sobivate protseduuride määramine ning tervishoiualase dokumentatsiooni täitmine ja korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

erialane haridus (arsti diplom; kehtiv registritõend)
teadmised tervishoiualase dokumentatsiooni täitmisest
hea suhtlemisoskus ja teenindusvalmidus
kõrge pingetaluvus
valmisolek tööks nädalavahetustel

Ettevõte pakub

- asjalikku ja sõbralikku meeskonda
- arenemisvõimalust, koolitusi
- kaasaegset töökeskkonda
- konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Töö asukohaks on Pühajärve Spa hotell (puhkekeskus), 3 km kaugusel Otepäält.

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. september 2007
Kuulutus sisestati:
2. august 2007

Kauni pargiga hubane ja mõnus Pühajärve Spa hotell pakub oma klientidele kodust ja meeldivat olemist. Hotelli kahes majutuskorpuses on kohti 200 külastajale. Klassikalise spa-hotellina pakume head ravi- ja lõõgastusprotseduuride valikut.