Värsked tööpakkumised

Arst

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 61158

Tööpakkumise number

61158

Töö kirjeldus

Mediradix pakub tööd arstidele Soomes. Töö pikkus on 2 kuud kuni 2 aastat, olenevalt Teie soovist. Tööd on pakkuda nii haiglates kui ka polikliinikutes.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik on soome keele oskus suhtlustasandil. Vajadusel on vöimalik saada individuaalseid soome keele kursuseid algajatele ja täiendkoolitust edasijöudnutele üle Eesti.

Pakume huvitavat, arenemisvöimelist ja hästi tasustatud tööd Soomes.
Ettevöte pakub Soome meditsiini tutvumise koolitust ennem tööle asumist.
Aitame täita avaldusi Soome Tervishoiuametisse (TEO), et saada luba töötada arstina Soomes.

Lisainfo

Ennem tööle asumist pakume vöimalust tutvuda tulevase töökohaga.
Mediradix organiseerib korteri ja elamiseks tarbelised vahendid.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
28. märts 2006
Kuulutus sisestati:
28. veebruar 2006
Brutopalk:
Alates 50000 kuni 100000 EEK kuus

MediradiX on uudne tervishoiu ja meditsiini alal tegutsev polüfunktsionaalne firma. Firma vahendab renditööjõudu tervishoiuorganitele: arste, hambaarste, psühholooge ja õdesid. Teenuste valikusse kuuluvad ka eriarstikonsultatsioon, aktuaalsed tervikkoolitused ja töökollektiivi treening. Klientideks on meditsiiniasutused, keskmise suurusega ja suuremad firmad ning avalik sektor.