Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #47473

Arst

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mediradix on firma mis vahendab arste Soome tööle. Pakume tööd arstidele Soomest. Töö pikkus on 2 kuud kuni 2 aastat. Tööd on nii haiglates kui ka polikliinikutes.

Ootused kandidaadile

Soome keele oskus suhtlemistasemel on eduks.

Pakume huvitavat ja heade töötingimustega tööd Soomest. Teeme head lepingud hea palgalga. Aitame avalduste tegemisega Soome Tervishoiuametisse (TEO).

Lisainfo

Võimalus vötta osa soome keele kursustele Tallinas ja Tartus (tasuta).

Tööpakkumise number
#47473

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Brutopalk: 45000 - 100000 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Arst