https://www.cvkeskus.ee/57910

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57910

Arst

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tervishoiuteenuse ja sotsiaalteenuse (isiklike rehabilitatsiooniplaanide koostamine) osutamine puuetega inimestele. Meeskonnatöö.


Ootused kandidaadile

kõrgharidus, arstiteadus
soovitavalt taastusravi
vastavus tervishoiuteenuste korraldamise seaduse nõuetele (eriarstiabi osutajana)


Ettevõte pakub

võlaõiguslik leping
mitmekülgne töö, arenguvõimeline töökeskkond


Lisainfo

tööaeg 2-3 korda ~12 – 15h nädalas


Tööpakkumise number
#57910
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Arst
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!