Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68176

ARST (Soome)

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd erinevate erialade arstidele Soome haiglates ja polikliinikutes

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrgharidus
  • erialane töökogemus
  • hea soome keele oskus
  • tugev motivatsioon Soomes töötamiseks

Ettevõte pakub

  • häid töötingimusi ja Soome arsti palka
  • tasuta korterit Soomes töötamise ajaks
  • tasuta soome keele õpet Eestis (keeleõpe nii algajatele kui edasijõudnutele)
  • aitame taotleda Soomes arstina töötamise luba Soome Tervishoiuametist
  • võimalus tutvuda tulevase töökohaga enne tööle asumist (kanname reisiga seonduvad kulud)
  • kindlustame töötajad tööõnnetuse vastu ja teeme arstikindlustuse Soomes

Tööpakkumise number
#68176