Värsked tööpakkumised

Arst

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184868

Tööpakkumise number

184868

Töö kirjeldus

Vajame v a s t u t a v a t a r s t i avatavasse hooldekodusse. Töö sisaldab patsientide läbivaatust kord iga kahe nädala pärast ja asjaajamised patsiendi surma korral.
Võimalus on avada ka o m a v a s t u v õ t t, sest piirkonnas on puudus arstidest. Lähedäl töötab teisigi eesti arste.

Nõudmised kandidaadile

Ettevõte pakub

Pakume elamispinna.
Palk ja tööajad kokkuleppel. Näiteks on võimalik tööaeg jagada kahe arsti, kes vaheldumisi käiksid Peräseinäjoele.

Asukoht:
Soome
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2009

Oleme Soome ettevõte Lõuna-Põhjamaal, kes on avamas teist vanurite hooldekodu Peräseinäjoele. Oleme keskendunud vanurite heaolu eest seismisele ja inimväärse vanaduspõlve tagamisele praktilises elus.