Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241803

Arst

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö arstile Jukola tervisekeskuses Hämeenlinnas.

Pakume töökohta arstile Jukola tervisekeskuse vastuvõtus.
Töö alustamine võimalikult kiiresti.

Palun võta meiega ühendust täpsema info saamiseks.

Ootused kandidaadile

Vajalik on soome keele oskus suhtlustasemel.
Eelduseks on oma ala hea valdamine ning soov osutada kvaliteetset ja inimsõbralikku teenust.

Pakume huvitavat, arenemisvõimelist ja hästi tasustatud tööd
Enne tööle asumist pakume võimalust tutvuda tulevase töökohaga ja kolleegidega
MediradiX pakub heale palgale lisaks palju lisahüvesid (koolitus, majutus, internetiühendus)
Valvira loa puudumisel aitab Mediradix luba taodelda

Tööpakkumise number
#241803

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
12. november 2011
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2011

Aasta-aastalt on Soomes kasvanud nõudlus meditsiinitöötajate järele. Teame, et Eestis on kõrge kvalifikatsiooniga tervisehoiule pühendunuid inimesi, kes otsivad uusi väljakutseid või soovivad erialaseid töökogemusi väljaspool kodumaad. MediradiX on aastast 2003 tegutsev mitmekülgne meditsiiniettevõtte. Viime kokku tööjõudu vajavaid tervisekeskuseid ja meelepärast tööd otsivad meditsiinitöötajaid. Meie vahendusel ja kaasabil leiate endale erialast tööd mugavalt ja usaldusväärselt.

Vaata rohkem

Arst