Värsked tööpakkumised

Arst

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 235581

Tööpakkumise number

235581

Töö kirjeldus

Töö arstile Kuusamo tervisekeskuses.

Pakume töökohta arstile Kuusamo tervisekeskuse vastuvõttus.
Töö alustamise kuupäev võimalik paindlikult kokkuleppida.
Koht on täiskohaline ja tähtajatu.
Bruto palk Kuusamos on 37-42 eur/tund olenevalt töökogemusest.
Kuusamo asub Põhja-Soomes ja seal on ka lennujaam.

Palun võta meiega ühendust täpsema info saamiseks.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik on soome keele oskus suhtlustasemel.
Eelduseks on oma ala hea valdamine ning soov osutada kvaliteetset ja inimsõbralikku teenust.

Pakume huvitavat, arenemisvõimelist ja hästi tasustatud tööd
Enne tööle asumist pakume võimalust tutvuda tulevase töökohaga ja kolleegidega
MediradiX pakub heale palgale lisaks palju lisahüvesid (koolitus, elamine, transport)
Valvira loa puudumisel annab MediradiX juhendid ja aitab avaldusi täita

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
8. september 2011
Kuulutus sisestati:
8. august 2011

Aasta-aastalt on Soomes kasvanud nõudlus meditsiinitöötajate järele. Teame, et Eestis on kõrge kvalifikatsiooniga tervisehoiule pühendunuid inimesi, kes otsivad uusi väljakutseid või soovivad erialaseid töökogemusi väljaspool kodumaad. MediradiX on aastast 2003 tegutsev mitmekülgne meditsiiniettevõtte. Viime kokku tööjõudu vajavaid tervisekeskuseid ja meelepärast tööd otsivad meditsiinitöötajaid. Meie vahendusel ja kaasabil leiate endale erialast tööd mugavalt ja usaldusväärselt.