Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #310997

Arst

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Patsientidele konsultatsioonide läbiviimine
Taastusravi programmi koostamine
Vajadusel meditsiinilise abi osutamine

Ootused kandidaadile

Hea suhtlemisoskus
Väga hea eesti ja soome keele oskus
Vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
Kasuks tuleb taastusravialane kogemus

Ettevõte pakub

Osalise tööajaga tööd arstile mainekas ettevõttes
Paindlikku töögraafikut
Ettevõtte mõlemas hotellis kehtivaid soodustusi
Sõbralikku ja abivalmis töökollektiivi

Lisainfo

Spa Tours OÜ otsib Kuressaares asuvasse Grand Rose SPA Hotelli arsti.
Kui soovid kandideerida siis palun saada oma CV meiliaadressile: annelii(at)spatallinn.ee
Lisainfo tel.: +372 56 604 179
Peaarst: Dr Annelii Nikitina

Tööpakkumise number
#310997

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
12. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2013

Grand Rose SPA Hotell koos luksusliku spaa- ja saunakeskusega Rosaarium avati Kuressaare kesklinnas 2006 aastal.
Eriprojekti järgi valminud hotellis on 130 roosi motiividega romantilist tuba.
Hotelli unikaalses spaakeskuses pakutakse kosutust nii kehale kui hingele võimaldades laia valikut hoolitsusi.
Kvaliteetse teenuse tagamiseks kasutatakse vaid tunnustatud kosmeetika brände nagu Algoane, Annemarie Börlind ja Guinot.
Grand Rose SPA Hotell kuulub hotelligruppi Spa Tours OÜ, mis ühtlasi opereerib ka maalilisel Viimsi poolsaarel asuvat Tallinn Viimsi SPA Hotelli.
Mõlemad hotellid on ka Eesti Spaaliidu aktiivsed liikmed.

Vaata rohkem

Arst