Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #214870

Arst Põhja-Soome tervisekeskusesse

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Perearsti töö Põhja-Soome tervisekeskustes.

Nõudmised kandidaadile

- erialane haridus (üldarst, perearst)
- hea soome keele oskus
- kohanemisvõime
- Valvira luba

- hästitasustatud ja huvitavat tööd Põhja-Soome tervisekeskustes
- paindlikku tööaega alates 1 kuust kuni pikema perioodini omal valikul
- abi korteri leidmisel
- abi kursuste leidmisel soome keele täiendamiseks
- abi Soomes töötamiseks vajalike lubade (Valvira luba) vormistamisel
- sõidukulude kompenatsiooni

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palun võtta ühendust meiliaadressil signe.loigom[at]alcemed.fi või alltoodud kontakttelefonil.

Tööpakkumise number
#214870

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Brutopalk: 6000 - 8000 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
30. detsember 2010

Alcemed Oy on Soome firma, mis pakub tervishoiuteenuseid ning vahendab tööjõudu erinevatele haiglatele ja tervisekeskustele Põhja-Soomes. Pakume tööd üldarstidele ja perearstidele.

Vaata rohkem