Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #82710

Arst

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AS Sanatoorium Tervis kutsub oma meeskonda arsti, kelle tööülesandeks on patsientide vastuvõtt ning raviprotseduuride olemuse ja läbiviimise selgitamine.

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile :

  • erialane kõrgharidus;
  • soome ja inglise keele oskus.
Soovitav:
  • rootsi keele oskus;
  • erialane töökogemus.

Ettevõte pakub

töösuhte kindlust ja enesearendamise võimalust;
graafikujärgset tööd.

Tööpakkumise number
#82710

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. november 2006
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2006

Sanatoorium Tervis on Eesti suurim, juba neljandat aastakümmet Pärnus tegutsev kuurortravi ettevõte.

Vaata rohkem

Arst