2023-08-23 14:48:55

Arst Kymenlaakso (Kotka) tervisekeskusesse

CVKeskus.ee klient
10000 - 12000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda arsti tervisekeskusesse Kotka linnas, Soomes.

Pakume nii täis- kui osalise koormusega tööd (1-3 ndl kuus ja/või valved)

Töötasu täiskoormusega kuni 10 000 eur/kuus.

Võimalik kandideerida ka 6. kursuse arstitudengitel.

Kymenlaaksos Kotka linnas on kaasaegsed peremeditsiini keskused (Kotkansaari, Karhula ja Länsi-Kotka tervisekeskused) väga heade diagnostika- ja konsulteerimisvõimalustega.

Igas tervisekeskuses on paralleelselt tööl 3-5 üldarsti.

Kotka asub 126 km Helsingist itta (4-realine kiirtee, hea bussi- ja rongiühendus).

Ettevõte pakub vajadusel abi elukoha ja transpordi leidmiseks.

Küsige lisainfot:
info (ät) medimatkat.fi  +358 44 958 27 09

Ootused kandidaadile

Arsti kutse
Arst peab olema registreeritud Valviras Soomes
Vähemalt 3 aastane töökogemus antud valdkonnas
Väga hea soome keele oskus
Hea kohanemisoskus uues töökohas
Valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

Töötasu kogenud arstile 10 000 eurot kuus.
Tööd kiiresti arenevas meditsiiniettevõttes
Toetavad ja professionaalsed kolleegid
Ettevõte aitab lahendada olmemuresid - elukoha rent, transport jne.