Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #547848

Arst-konsultant

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Iseseisva statsionaarse õendusabiteenuse patsientidele arstlikku kompetentsi vajava ravi määramine ja selle korraldamine max 12-kohalises osakonnas, õdede nõustamine ja juhendamine.
Teenuse kvaliteedi tagamine lähtudes kliendikeskse teenindamise printsiipidest ning Eesti Haigekassa nõuetest.

Ootused kandidaadile

Registreering Terviseameti registris
eesti keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil
tööks vajalik arvutioskus
hea meeskonnatöö- ja suhtelmisoskus
Tööle asumine ASAP

paindlikku tööaega, s.h võimalust töötada osakoormusega (min 8h nädalas)
abivalmis ja toetavaid kolleege
erialaseid täiendkoolitusi
lisapuhkust 2 kalendripäeva
puhkuselt naasmisel rahalist motivaatorit
toredaid ühisüritusi

Tööpakkumise number
#547848

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 12 €/tunnis
Kuulutus aegub:
23. august 2018
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2018

Sihtasutus Koeru Hooldekeskus pakub üldhooldus- , erihoolekande- ja õendusabiteenuseid kokku rohkem kui 200-le kliendile. Hooldekeskus asub Koeru alevikus Järvamaal ( 26 km Paidest, 38 km Jõgevalt, 13 km Rakkest, 50 km Põltsamaalt ja Rakverest) paiknedes ühtses kõrghaljastusega ümbritsetud hoonekompleksis. Majas töötavad kohvik ja söökla, toimuvad erinevad üritused ja kontserdid, kus töötajad koos klientidega osaleda saavad. Igapäevatöös panustame kvaliteetsele hoolekande- ja meditsiiniteenuste osutamisele, lähtudes oma klientide heaolust ja vajadustest.

Vaata rohkem