Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673156

Arst

CVKeskus.ee klient
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 2750 €/kuus
Kuulutus sisestati: 21. oktoober 2020
Kuulutus aegub: 9. november 2020

Töö kirjeldus

  • Patsientide vastuvõtt, neile vajaminevate uuringute, ravi määramine;

  • õdede, ajateenijate, tegevteenistujate meditsiinialane nõustamine;

  • patsientide terviseandmete dokumenteerimine LIISA süsteemi;

  • tervishoiuteenuse osutamist puudutava statistika koostamine ja esitamine meditsiinigrupp Tapa ülemale;

  • meditsiinigrupi töö planeerimine ja juhtimine, meditsiinigrupile pandud ülesannete täitmise kontrollimine;

  • meditsiinigrupile kinnitatud eelarveartikli haldamine, meditsiinigrupi eelarve planeerimine ja kulude haldamine.

Ootused kandidaadile

  • Registreering Terviseameti registris;

  • meditsiiniline kõrgharidus (arst);

  • eesti keele oskus kõrgtasemel;

  • soovitavalt inglise keele oskus ametialase sõnavara valdamisega;

  • soovitavalt vene keele oskus erialasel tasemel;

  • valmisolek taustakontrolliks (kui kandidaat osutub valituks viimasesse hindamisvooru);

  • ÜFT-i sooritamine vastavalt KVJ sätestatud normatiividele.

Ettevõte pakub

- 35-päevast puhkust
- Stabiilset ja kindlat sissetulekut
- Arenguvõimalusi ja täiendõpet
- Sportimisvõimalusi

Lisainfo

Tegevväelase ametikoht!

Tööpakkumise number
#673156

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. november 2020
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2020

Kaitseväe värbamiskeskus tegeleb personali värbamisega Kaitseväele. Kaitsevägi on sõjaväeliselt korraldatud valitsusasutus Kaitseministeeriumi valitsemisalas. Kaitseväe peamine ülesanne on tagada valmisolek riigi kaitsmiseks sõjalise tegevusega.

Vaata rohkem

Arst