Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166682

Arst

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Diagnostika ja raviprotsessi juhtimine, koordineerimine ja analüüs, ravikvaliteedi tagamine
- Koostöö osakondade- ja teiste struktuuriüksuste juhtidega
- Haigla eesmärkide saavutamine

Ootused kandidaadile

- Arsti kutse ja soovitavalt registreering sisehaiguste erialal
- Soovitavalt eelnev tervishoiualane juhtimiskogemus
- Eriarstiabi erinevate valdkondade tundmine
- Hea koostöö- ja suhtlemisoskus
- Iseseisvus ja organiseerimisvõime

Ettevõte pakub

- Vastutusrikkaid ja väljakutseid pakkuvaid tööülesandeid
- Konkurentsivõimelist palka
- Täiendkoolitust
- Vajadusel elamispind

Lisainfo

Asukoht: Paide linn
Töö tüüp: täistööaeg, töötaja
Täpne info: Andres Müürsepp, telefon 38 48 100
Avaldus ja CV koos palgasooviga saata 31.10. 2008

Tööpakkumise number
#166682

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2008
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel palgaläbirääkimistel

AS Järvamaa Haigla on kiiresti arenev tervishoiuorganisatsioon, mille eesmärgiks on pakkuda
kvaliteetset tervishoiuteenust Järvamaal.
Asume Paide linnas ja siin töötab 300 inimest.
Haiglas on erakorralise meditsiini osakond, sünnitusosakond, kirurgia osakond,
siseosakond, lasteosakond, taastusravi osakond, õendusabi keskus, radioloogiateenistus, labor, apteek ja ambulatoorse eriarstiabi üksus

Vaata rohkem

Arst