Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143062

Arst

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erialase arstiabi osutamine ja haiglavalvete tegemine siseosakonnas, soovi korral ka
ambulatoorsete patsientide vastuvõtt

Ootused kandidaadile

- Arsti kutse;
- Registreeritud Tervishoiuametis (sobivad kõik sisemeditsiini erialad, võib- olla resident/üldarst)
- Arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

- Konkurentsivõimelist palka
- Lisatasude teenimise võimalust tööajal seoses täiendavate ülesannete täitmisega vastavalt erialale
- Paindlikkust tööajakava koostamisel
- Toredaid kolleege ja kaasaegset töökeskkonda
- Haiglavalvete tegemise võimalust
- Vajadusel elamispinda ja sõidukulude hüvitamist
- Õppelaenu hüvitamise võimalust
- Erialast täiendkoolitust

Lisainfo

Asukoht: Paide linn
Töö tüüp: täistööaeg, töötaja
Täpne info: Malle Virkoja, telefon 38 48 152, 5092696
Uno Kiplok,telefon 3848 101 ja 5271274

Tööpakkumise number
#143062

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 112 €/tunnis
Kuulutus aegub:
29. mai 2008
Kuulutus sisestati:
3. märts 2008

AS Järvamaa Haigla on kiiresti arenev tervishoiuorganisatsioon, mille eesmärgiks on pakkuda
kvaliteetset tervishoiuteenust Järvamaal.
Asume Paide linnas ja siin töötab 300 inimest.
Haiglas on erakorralise meditsiini osakond, sünnitusosakond, kirurgia osakond,
siseosakond, lasteosakond, taastusravi osakond, radioloogiateenistus, labor, apteek ja ambulatoorse eriarstiabiüksus

Vaata rohkem

Arst