Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #644348

Arst

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonnaga liituma ARST-KONSULTANTI

Peamisteks tööülesanneteks on haiglas viibivate patsientide terviseseisundi hindamine, ravi ordineerimine, dokumenteerimine, osakonna õdede nõustamine, vajadusel klientide konsulteerimine ja ravi ordineerimine hooldekodus

Ootused kandidaadile

  • Terviseameti registreerimistõend
  • Hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
  • Hea arvuti kasutamise oskus
  • Otsustus- ja vastutusvõime
  • Hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus
  • Patsiendile orienteeritus
  • Valmisolek õppida ja ennast arendada

Ettevõte pakub

  • Toetavat ja sõbralikku meeskonda
  • Koolitusvõimalusi
  • Brutotöötasu 25 EUR tunnis

Tööaeg kokkuleppel

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos sooviavaldusega e-posti aadressile merle.vaher(at)haigla.ee või kandideeri läbi CV keskuse portaali.

Lisainfot jagab haigla õendusjuht Merle Vaher telefonil 53 616 229.

Tööle asumise aeg esimesel võimalusel.

Tööpakkumise number
#644348

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
12. märts 2020

Keila haigla pakub integreeritud tervishoiu-ja sotsiaalhoolekandeteenust. Võtame vastu nii meditsiiniliselt kui ka sotsiaalselt keerukamaid patsiente ja elanikke. Väärtustame patsiendikesksust ning sellele aitab kaasa tugeva meditsiinilise taustaga multidistsiplinaarne meeskond.

Vaata rohkem

Arst