Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340238

Arst

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Esmatasandi tervishoiuteenuse osutamine
  • Meditsiinilise dokumentatsiooni täitmine ja korrashoid
  • Kaitseväelastele regulaarsete terviseuuringute teostamine

Ootused kandidaadile

  • Meditsiinialane kõrgharidus
  • Eriala: peremeditsiin, erakorraline meditsiin, üldarst
  • Eesti Vabariigi kodanik
  • Kohtulikult karistamata
  • Registreeritud tervishoiuametis
  • Eesti ja inglise keele oskus
  • Soovitavalt erialase töökogemusega

Ettevõte pakub

  • Stabiilset teenistust riigiasutuses
  • Võimalust töötada kaitseväes osalise tööajaga
  • Koolitust erialastel ja sõjalistel kursustel
  • Põhipuhkust 28 päeva aastas

Lisainfo

Töökoht asub Paldiskis

Tööpakkumise number
#340238

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 1150 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. mai 2014
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2014
Lisainfo palga kohta:
Oleneb koormusest ja eelnevast töökogemusest

Eesti Kaitseväe värbamiskeskus tegeleb personali värbamisega Kaitseväele. Kaitsevägi on vabariigi valitsuse alluvuses olev sõjaväeliselt korraldatud täidesaatva riigivõimu asutus, mis asub kaitseministeeriumi valitsemisalas. Kaitseväge ja Kaitseliitu juhib kaitseväe juhataja, sõjaajal kaitseväe ülemjuhataja. Kaitsevägi koosneb maa-, mere- ja õhuväest, logistikakomponendist ning keskalluvusega üksustest, staapidest ja asutustest.

Vaata rohkem

Arst