Värsked tööpakkumised

Arst erakorralise meditsiini osakonnas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 126847

Tööpakkumise number

126847

Töö kirjeldus

* Patsientide vastuvõtmine ja erakorralise abi andmine vastuvõtuosakonnas
* Valvete tegemine (alates kella 16.00-st)

Nõudmised kandidaadile

* Meditsiiniline kõrgharidus, arsti diplom
* Registreeritud tervishoiuametis (sobib ka resident või üldarst)
* Eesti keele oskus kõrgtasemel
* Vastutus- ja otsustusvõime

Ettevõte pakub

* konkurentsivõimelist palka
* mitmekülgseid töökogemusi
* stabiilset töökeskkonda
* vajadusel elamispinda ja/või sõidukulude katmist

Lisainfo

Võimalusel võib töötada ka osalise koormusega ja tööajagraafiku suhtes on võimalik kokkuleppida

Asukoht:
Järvamaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2007

PUUMEDI OÜ on tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte, mis on spetsialiseerunud tervishoiutöötajate vahendamisele. Alustasime tegevust 2004. aasta alguses ning tänaseks oleme Eesti suurim firma omal alal.

Meie partneriteks on mitmed haiglad, polikliinikud, perearstikeskused, erakliinikud ja apeegid nii Soomes kui ka Eestis. Otsime neile pidevalt uusi töötajaid-oma eriala spetsialiste.

Pakume tööd erinevate erialade arstidele, hambaarstidele, residentidele ning teistele tervishoiutöötajatele.