Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126847

Arst erakorralise meditsiini osakonnas

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Patsientide vastuvõtmine ja erakorralise abi andmine vastuvõtuosakonnas
* Valvete tegemine (alates kella 16.00-st)

Ootused kandidaadile

* Meditsiiniline kõrgharidus, arsti diplom
* Registreeritud tervishoiuametis (sobib ka resident või üldarst)
* Eesti keele oskus kõrgtasemel
* Vastutus- ja otsustusvõime

Ettevõte pakub

* konkurentsivõimelist palka
* mitmekülgseid töökogemusi
* stabiilset töökeskkonda
* vajadusel elamispinda ja/või sõidukulude katmist

Lisainfo

Võimalusel võib töötada ka osalise koormusega ja tööajagraafiku suhtes on võimalik kokkuleppida

Tööpakkumise number
#126847