https://www.cvkeskus.ee/199053

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199053

Armeerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toote joonistelt armatuurterase koguste ja kuju välja kirjutamine ning nende järgi armatuurdetailide valmistamine ja komplekteerimine.


Ootused kandidaadile

* armeerijana töötamise kogemus
* soomekeelsete tootejooniste lugemise oskus
* soome keele oskus


Ettevõte pakub

* arenemisvõimalusi
* aktiivset ja sõbralikku töökollektiivi
* motiveerivat töötasu


Tööpakkumise number
#199053
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Armeerija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!