https://www.cvkeskus.ee/707224

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #707224

Armeerija

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime

LM-RAKENNUS OY

OTSIB OMA KOLLEKTIIVI ARMEERIJAID


Ootused kandidaadile

1) MINIMAALSELT 3.A TÖÖKOGEMUST

2) PROEKTIDE LUGEMIS OSKUS

3) VASTUTUSTUNDLIKUST JA TÖÖTAHET


Ettevõte pakub

1) VASTUTUSTUNDLIKUST JA TÖÖTAHET

2) STABIILSET PALKKA VASTAVALT TÖÖLE JA KOGEMUSTELE

3) VAJADUSEL LEIAME LAHENDUSED KA MUUDELE VAJADUSTELE


Tööpakkumise number
#707224
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Armeerija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!