Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #195621

Armeerija-betoneerija Narva / Армировщик-бетонщик в Нарву

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

betoonkonstruktsioonide ehitamine /
бетонные работы (армирование, опалубка, бетонирование)

Nõudmised kandidaadile

eelnev töökogemus / опыт работы

Ettevõte pakub

töökoht Narvas / работа в Нарве
ametlik palk /официальная заработная плата

Lisainfo

leping sõlmitakse tähtajaliselt kuni objekti valmimiseni (orienteeruvalt 6 kuud) /
срочный договор ориентировочно на 6 месяцев

elamispinda tööandja ei paku / жилье работодатель не предоставляет

Tööpakkumise number
#195621

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. mai 2010
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2010

Alates asutamisest 1991. aastal oleme pakkunud oma klientidele kõikvõimalikke ehitusteenuseid, mida seob kõiki ühine nimetaja – BETOON.

Valdame betoonitööde tehnoloogiaid vundamentidest pilvelõhkujateni, põrandatest järelpingekonstruktsioonideni.

Vaata rohkem