Värsked tööpakkumised

Armeerija-betoneerija / Армировщик-бетонщик

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 209279

Tööpakkumise number

209279

Töö kirjeldus

betoonkonstruktsioonide ehitamine /
бетонные работы (армирование, опалубка, бетонирование)

Nõudmised kandidaadile

eelnev töökogemus / опыт работы

Ettevõte pakub

töökoht Tallinnas / работа в Таллинне
ametlik palk /официальная заработная плата

Lisainfo

leping sõlmitakse tähtajaliselt kuni objekti valmimiseni (orienteeruvalt 4 kuud) /
срочный договор ориентировочно на 4 месяца

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. november 2010
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2010

Alates asutamisest 1991. aastal oleme pakkunud oma klientidele kõikvõimalikke ehitusteenuseid, mida seob kõiki ühine nimetaja – BETOON.

Valdame betoonitööde tehnoloogiaid vundamentidest pilvelõhkujateni, põrandatest järelpingekonstruktsioonideni.