Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28120

Ärivaldkonna juhi assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on ärivaldkonna juhi assisteerimine (ajakava haldamine, dokumentide ringluse korraldamine, administratiivsete ülesannete lahendamine, nõupidamiste ettevalmistamine, ametireiside korraldamine) ja samuti ka tooteliinijuhtide ajakava haldamine ning dokumentide ringluse korraldamine.

Ootused kandidaadile

Sobivatel kandidaatidel on: kesk-, soovitavalt kõrgharidus; vähemalt 2- aastane assistendi/juhiabi/sekretäri töökogemus; perfektne eesti keel ning hea vene, inglise ja soome keele oskus ning arvutikasutamise vilumus (MS Office).

Omalt poolt pakume rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi; väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd; töösuhte kindlust ning enesearendamise võimalusi ja ametikohast koolitust.

Lisainfo

Lisainfo Elcoteq“i kohta: www.elcoteq.com

Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ, e-mail: inga@areserv.ee
Märgusõna: "Ärivaldkonna juhi assistent"

Tööpakkumise number
#28120