Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197550

Äriüksuse juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Äriüksuse juhi põhilised tööülesanded on ravimiportfelli planeerimine, eesmärkide saavutamiseks vajamineva tegevuskava koostamine, meeskonna juhtimine ja arendamine, suhted meditsiinivaldkonna arvamusliidritega ja koostööpartneritega, organisatsioonisisene koostöö ning äritulemuste jälgimine ja analüüs. Äriüksuse juht vastutab nii üksuse tulude kui kulude eest, talle alluvad otseselt müügimeeskonna juht ja tootejuhid.

Nõudmised kandidaadile

Edukalt kandidaadilt eeldame vähemasti 3-aastast edukat meeskonna juhtimise kogemust meditsiiniga seotud ettevõttest, turundusalaseid teadmisi ja ettekujutust Eesti ravimiturust, oskust prioriteete seada ja ressursse planeerida, aga ka planeeritu ellu viia, eesti ja inglise keele valdamist, meditsiinialast kõrgharidust, avatust ja aktiivsust.

Pakume võimalust ja väljakutset töötada kõrge potentsiaaliga tooteportfelliga turul tuntud väga edukas globaalses börsiettevõttes, rakendust nii organisaatorivõimetele kui osalemist strateegilises planeerimises, arengut nii juhina kui juhtrühma liikmena, professionaalse meeskonna toetust, rahvusvahelist koostööd ja arvestatavat tasustamispaketti.

Lisainfo

Palume saata oma ingliskeelne CV ja vabas vormis avaldus hiljemalt 2. juuniks k.a. läbi CV Keskuse või postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Täiendavatele küsimustele saate vastuse Mercuri Urvali konsultandilt Indrek Pajumaa’lt telefonil 667 1520 või vaadates www.pfizer.com

Tööpakkumise number
#197550

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
2. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
17. mai 2010

PFIZER on maailma suurim teadusuuringutel põhinevate originaalravimite tootja, meie firma ajalugu ulatub 160 aasta taha. PFIZERi prognoositav 2010.a. käive on üle 65 miljardi USA dollari, samas investeerime käesoleval aastal ravimiuuringutesse üle 9 miljardi USD. Töötame selle nimel, et edendada inimeste tervist ja heaolu ning parandada elukvaliteeti tipptasemel teaduse abil. 2010.a. jaanuari seisuga oli PFIZERis käigus 133 erinevas faasis ravimiuuringprogrammi. Meie ravimiportfelli kuuluvad onkoloogia-, kardioloogia-, endokrinoloogia-, psühhiaatria-, neuroloogia-, infektsioonivastased jpt ravimid.
Oleme nüüd otsimas oma Eesti organisatsiooni äriüksuse juhti (Business Unit Manager).

Vaata rohkem