https://www.cvkeskus.ee/630010

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630010

Äritarkvara konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Olles Erply äritarkvara konsultant, on Sinu peamiseks eesmärgiks hoida olemasolevaid ja uusi kliente õnnelike ja rahulolevana. Sinu ülesandeks on telefoni või emaili teel kiiresti tuvastada kliendi pöördumise põhjused ning läbi personaalse lähenemise leida kliendile sobiv lahendus ja tagada kliendi rahulolu. Igapäevaste kohustuste hulka kuulub veebipõhiselt, kontoris või kliendi juures klientide koolitamine, ning pidev enese tarkvara uuendustega kursis hoidmine. Lisaks sellele arendusettepanekute tegemine võimalike integratsioonipartneritega, andmete ja klientide analüüsimine ning kaardistamine koostöös toote-, projektijuhtide ja arendajatega. Ootame Sinult oskust olla kiire probleemilahendaja, suurepärane suhtleja. Seda aeg-ajalt vajadusel ka väljaspool tööaega. Tehniline ja raamatupidamislik taiplikkus on võtmeomadused, mida otsime raamatupidamistarkvara konsultandi kandidaadilt.


Nõudmised kandidaadile

- Vähemalt 1 a. raamatupidamisalane kogemus (töötanud raamatupidajana või kasutanud raamatupidamistarkvara)
- Väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendus, klienditeenindusoskus nii eesti kui inglise keeles
- Baasteadmised raamatupidamise ja/või laohalduse valdkonnas
- Hea õppimisvõime ja tehniline taip
- Tugev probleemilahendamise ja analüüsi
oskust
- Andmetöötlus oskus Excelis
- Enesekindlus, iseseisvus, kannatlikkus, tähelepanelikkus


Ettevõte pakub

Rahvusvaheline Erply meeskond on toetav ja inspireeriv. Erplys töötamise eelduseks pole niivõrd õpikutest ammutatud erialased teadmised, kuivõrd just mõtteviis – loomingulisus, analüüsivõime, arenemissoov.
Erply esitab oma töötajatele põnevaid väljakutseid ja kõrgeid nõudmisi, kuid annab oma inimestele ka palju vastu. Lisaks konkurentsivõimelisele palgale, sisaldab Erply töötajate motivatsioonipakett:

- Erialast arengut: võimalus töö käigus arendada oma erialaseid oskusi, nii koolitustel kui ka ettevõttesiseselt läbi mentorluse.

- Toredat töökultuuri: meie jaoks on väärtuseks mitmekesine seltskond, isikupära ja originaalsed mõtted. Meeskonnavaimu aitavad kasvatada paljud ühisettevõtmised ja tiimide vaheline koostöö.

- Hommiku ampsu ja (väga head) kohvi: hommikul tervitavad meie töötajaid värsked puu- ja juurviljad ning turgutav tee ja kohv (muide, meie kontorites on tipptasemel kohviautomaadid).

- Tervist ja heaolu: hea vaimne ja füüsiline vorm on meie jaoks tähtis ning seepärast koostame hoiame tasakaalus töö ja aktiivse puhkuse. Premeerime oma töötajaid sportimisvõimaluste (tennis, sulgpall, jooga) ning lõõgastava massaažiga.


Tööpakkumise number
#630010

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

You are applying to:
Äritarkvara konsultant
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!